دانشنامه

نمایش 1-12 از 335 نتیجه

مشخصات استنلس استیل 304

استیل 304 حاوی 18% کروم و 8% نیکل است. رایج ترین نوع فولاد ضدزنگ استیل های سری 300 هستند که خود به انواع مختلفی مثل 303 ، 304 ، 305، 316 و... تقسیم میشوند که استیل 304 پرفروش ترین و پرکاربردترین آنهاست.

ادامه مطلب
 
دیوار برشی چیست ؟

دیوارها از قدیمی ترین اجزای ساختمانی هستند که در سازه ها به کار گرفته شده اند و در ساخت آن ها از سازه هایی اعم از میلگرد استفاده می شود.

ادامه مطلب

جدول وزن ناودانی

ناودانی نوعی از پروفیل است که سطح مقطع آن از یک جان افقی و دو بال عمودی به شکل حرف U انگلیسی تشکیل شده که در زاویه های داخلی مقطع انحنای گردی دارد.

ادامه مطلب

جدول وزن نبشی

این مقطع فولادی از مهم ترین پروفیل های مورد استفاده در ساختمان سازی می باشد که به صورت تکی یا مرکب جهت اتصالات به کار می رود.

ادامه مطلب

جدول وزن تیرآهن

در حالی که تیرآهن به عنوان یک محصول فولادی در صنعت ساختمان سازی در اشکال وسیع کاربرد دارد، آشنایی با انواع تیرآهن و محاسبه وزن هر نوع از آنها در هنگام خرید بسیار لازم و ضروری به نظر می رسد.

ادامه مطلب

ساخت خانه ای مقاوم در کمترین زمان!

نیاز به مسکن به عنوان یکی از نیازهای اولیه بشر بوده که همواره مورد توجه است. در سال های اخیر با توجه به رشد فزاینده جمعیت نیاز به احداث بنا با روش های سریع که در عین حال از کیفیت مطلوبی هم برخوردار باشد مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب